Сахновщинська централізована бібліотечна система налічує 27 бібліотек: 2 центральні районні бібліотеки – для дорослих та для дітей та 25 сільських бібліотек-філій.
Рік заснування ЦБС – 1977.

/Files/images/P4280073.JPG

МЕТОДИЧНО-БІБЛІОГРАФІЧНИЙ ВІДДІЛ

Тут Ви можете отримати кваліфіковану методичну консультацію та пораду в організації роботи книгозбірень. Відділ організовує підготовку та видання методичних матеріалів на допомогу бібліотекам системи. Проводить моніторинг діяльності публічно-шкільних бібліотек за основними напрямками їх розвитку.

ВІДДІЛ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЧИТАЧІВ

До відділу обслуговування ЦРБ входять три структурних підрозділи: сектор абонементу, сектор читальної зали та кафедра по обслуговуванню юнацтва. Штат відділу обслуговування нараховує 4 працівників.
На абонементі Ви отримаєте літературу різної тематики терміном до 30 діб. Для читачів, які цікавляться сучасними любовними романами, детективами, фантастикою .
Читальна зала має 20 посадочних місць. Тут представлено універсальний фонд друкованих видань:широкий вибір словників, довідників, енциклопедій, література з економіки та банківської справи, правові та нормативні документи . Працівники відділу проводять різноманітні масові заходи з метою популяризації книг письменників та поетів України . ЦРБ – це зустрічі з цікавими людьми. Для Вас працюють клуби за інтересами .
Відділ по обслуговуванню юнацтва Основним напрямком в роботі відділу є прагнення стати центром інформації та дозвілля молоді, завдання якого полягає в забезпеченні інформаційних та освітніх потреб учнівської та студентської молоді.

ВІДДІЛ КОМПЛЕКТУВАННЯ І ОБРОБКИ ДОКУМЕНТІВ

Робота бібліотек району залежить від якісно укомплектованого книжкового фонду. Цю важливу функцію виконує відділ комплектування та обробки документів. Відділ здійснює комплектування і обробку книжкового фонду публічно бібліотек району. Організовує підписку періодичних видань та веде зведену картотеку обліку періодичних видань бібліотек системи .

Запрошуємо спонсорівта усіх бажаючих

сайт Бібліоміст

перейти до сайту EDUkIT

Кiлькiсть переглядiв: 192

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.