/Files/images/LibKh00000014132.jpg

/Files/images/LibKh00000014135.jpg

СЕРЕД ПИСЬМЕННИКІВ-ЮВІЛЯРІВ 2018 РОКУ Є БАГАТО ГУЧНИХ ІМЕН. ЦЕ ЛЮДИ, ЯКІ ЗАЛИШИЛИ ЯСКРАВИЙ СЛІД В УКРАЇНСЬКІЙ ТА ЗАРУБІЖНІЙ ЛІТЕРАТУРІ.

КАЛЕНДАР 2018 РОКУ БАГАТИЙ ДЕСЯТКАМИ ЗНАМЕННИХ ДАТ, ОСОБЛИВЕ МІСЦЕ СЕРЕД ЯКИХ ВІДВЕДЕНО РОКОВИН З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ «ГЕНІЇВ ПЕРА». ТВОРЧІСТЬ ЛІТЕРАТОРІВ ВІДКРИВАЄ МОЖЛИВІСТЬ НАСОЛОДИТИСЯ АТМОСФЕРОЮ ПОЧУТТІВ І ЕМОЦІЙ, ПОЧЕРПНУТИ ДОРОГОЦІННІ ЗНАННЯ ТА ЗНАЙТИ ВІДПОВІДІ НА НАГАЛЬНІ ПИТАННЯ.
В САХНОВЩИНСЬКІЙ ЦЕНТРАЛЬНІЙ БІБЛІОТЕЦІ ЕКСПОНОВАНА КНИЖКОВА ВИСТАВКА-ЛІТЕРАТУРНИЙ КАЛЕНДАР ПІД НАЗВОЮ «У СУЗІР’Ї ЛІТЕРАТУРНИХ ЮВІЛЕЇВ».

Весь світ вшановує пам’ять вічних будівельників квітучої стіни свята і натхнення у дні ювілеїв письменників в 2018 році по місяцях.
У січні 2018 року в бібліотеці представлена виставка-літературний подіум «Знайомтесь: Володимир Висоцький і його твори» до 80-річчя талановитого поета, композитора, співака і актора.
Також діють виставки, підготовлені до 235-річчя французького прозаїка Фредеріка Стендаля та до 50-річчя від дня народження Марини Дяченко, української письменниці-фантаста.

В ЧИТАЛЬНОМУ ЗАЛІ БІБЛІОТЕКИ ОФОРМЛЕНА КНИЖКОВА ВИСТАВКА «КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ – ПЕРЕПУСТКА У СВІТ ГІДНОГО ЖИТТЯ ».Ми живемо у незалежній країні ім’я якій Україна. Всі ці роки – то роки нашого єднання, осмислення своєї долі й історії. Конституція України – це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку суспільства. Вона є гарант життя і головний оберіг держави, незалежності і соборності України.

/Files/images/LibKh00000010338.JPG /Files/images/LibKh00000010339.JPG

«НА ХВИЛІ ЧИТАЦЬКИХ ЗАХОПЛЕНЬ».

Книга – мовчазний, але вірний друг, добрий порадник. Коли ти відкриваєш книгу, відчуваєш запах її сторінок, гортаєш її, проглядаєш текст... Книга – це інший світ, це фантастична істота. Спілкування з книгою допомагає людині розвиватися та вдосконалюватися.

/Files/images/ст.JPG

2 ВЕРЕСНЯ 1945 РОКУ – ОФІЦІЙНА І ЗАГАЛЬНОВИЗНАНА ДАТА ЗАВЕРШЕННЯ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ. У ЦЕЙ ДЕНЬ БУВ ПІДПИСАНИЙ ФОРМАЛЬНИЙ АКТ ПРО БЕЗЗАСТЕРЕЖНУ КАПІТУЛЯЦІЮ ОСТАННЬОГО АКТИВНОГО СОЮЗНИКА ФАШИСТСЬКОЇ НІМЕЧЧИНИ – ЯПОНІЇ. ЖАХ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ ЗАЛИШИВСЯ ПОЗАДУ.

З нагоди 70-річчя з Дня закінчення Другої світової війни в бібліотеці 2 вересня 2015 року була організована інформаційна виставка «Перемога в серцях поколінь». Народ, осяяний історичною пам’яттю, – нездолений. Ми мусимо знати і не забувати ціну війни і перемоги.

/Files/images/LibKh00000007588.JPG

14 ЖОВТНЯ 2015 РОКУ ПРАВОСЛАВНІ ТА ГРЕКО-КАТОЛИКИ ВІДЗНАЧАЮТЬ СВЯТО ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ АБО, ЯК КАЖУТЬ В НАРОДІ, СВЯТОЇ ПОКРОВИ – ГОЛОВНЕ ХРИСТИЯНСЬКЕ СВЯТО ОСЕНІ ТА ПОЧАТКУ ЗИМИ.

Найбільшим і найзначущим святом була Покрова для козаків. У цей день на Січі відбувалися вибори нового отамана. Козаки вірили, що свята Покрова охороняє їх, а Пресвяту Богородицю вважали заступницею і покровителькою православного воїнства.
На честь Покрови козаки будували багато храмів, деякі з них збереглися й донині. Тож не дивно, що через століття це свято здобуло в Україні ще й другу назву – Козацька Покрова. Після указу президента України від 1999-го року день 14 жовтня відзначається як День українського козацтва, а з 2014 року відзначається День захисника вітчизни.
До цього свята в бібліотеці організована книжкова викладка «Покрова – свята покровителька козацтва і воїна України».

/Files/images/LibKh00000007871.JPG

ОДНІЄЮ ІЗ ЖАХЛИВИХ СТОРІНОК ХХ СТОЛІТТЯ Є ДРУГА СВІТОВА ВІЙНА 1939-1945 РР., ЯКА ТОРКНУЛАСЯ І НАШОЇ КРАЇНИ. САМЕ ПІД ЧАС ЦІЄЇ ВІЙНИ РОЗПОЧАЛОСЬ ДОВГЕ І КРИВАВЕ ПРОТИСТОЯННЯ НАШИХ СПІВВІТЧИЗНИКІВ ЗА ВИЗВОЛЕННЯ НАШОЇ ДЕРЖАВИ.

28 жовтня вся Україна відзначає річницю вигнання нацистських окупантів з України. Але до цього дня потрібно було пройти кілометри шляху, спочатку відступаючи, залишаючи фашистові наші краї, але потім з новими силами, зібравшись кинутися на ворога знову і вже гнати їх до кордону не зупиняючись. Весь народ піднявся на захист Вітчизни. Країна перетворилася на величезний бойовий табір, охоплений єдиним поривом розбити ворога.
Саме цим подіям і присвячена тематична година «Вони померли, щоб жила Україна», яка була проведена в бібліотеці з учнями-користувачами бібліотеки. Також для читачів була оформлена виставка-спомин «Роки війни – століття пам`яті».

/Files/images/LibKh00000007995.JPG /Files/images/LibKh00000007996.JPG

15 ЛИСТОПАДА 2015 РОКУ В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА. ЦЕ ВИЗНАННЯ ДЕРЖАВОЮ ЗВИТЯЖНОЇ ХЛІБОРОБСЬКОЇ ПРАЦІ НА БЛАГО УКРАЇНИ, ЦЕ ХВАЛА МОЗОЛЯСТИМ РУКАМ СЕЛЯН, ЯКІ ЗНАЮТЬ СПРАВЖНЮ ЦІНУ ХЛІБА. З ДАВНІХ-ДАВЕН УКРАЇНА СЛАВИЛАСЯ ДОБРИМИ, ТАЛАНОВИТИМИ ТА ПРАЦЬОВИТИМИ ЛЮДЬМИ. НАША ДЕРЖАВА БУЛА І ЗАЛИШАЄТЬСЯ ОСЕРЕДКОМ МІЦНИХ ТА УСТАЛЕНИХ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ТРАДИЦІЙ. ЗАВДЯКИ «ЗОЛОТИМ РУКАМ», МУДРОСТІ, ДОСВІДЧЕНОСТІ АГРАРІЇВ ЖИВЕ НАША УКРАЇНСЬКА НИВА.

До Дня працівників сільського господарства в бібліотеці оформлена виставка-вшанування «Шана Вам за працю і низький уклін».
Також у бібліотеці до Міжнародного дня толерантності, який кожного року відзначається у третю неділю листопада, оформлена міні-виставка «Мова жестів - мова людей всіх національностей».
У Міжнародний день толерантності підтверджується ідея про те, що різноманіття, втілене в думках, віруваннях і діях, є цінним даром, а не загрозою, і варто прагнути до побудови такого суспільства, в житті якого укорінився цей основний ідеал.

/Files/images/LibKh00000008075.JPG /Files/images/LibKh00000008076.JPG/Files/images/LibKh00000008077.JPG/Files/images/LibKh00000008078.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 322

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.