/Files/images/LibKh00000014712.jpg

ЗГІДНО ЗАХОДІВ КЗ «САХНОВЩИНСЬКА ЦБС» «ПО ВПРОВАДЖЕННЮ УДК В ПРАКТИКУ РОБОТИ БІБЛІОТЕК СИСТЕМИ НА 2018 РІК» ТА З МЕТОЮ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ФАХОВОГО НАВЧАННЯ БІБЛІОТЕЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ВІДБУВСЯ ДРУГИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «ПЕРЕВЕДЕННЯ ФОНДУ НА УДК І ВІДОБРАЖЕННЯ В КАТАЛОГАХ БІБЛІОТЕК» 27 КВІТНЯ 2018 РОКУ.

Зав. відділом комплектування ЦБС Ігнатченко Л. М. провела консультацію: «Систематизація фондів і читацького алфавітного каталогу». На практичних заняттях бібліотекарі використали свої знання набуті на теоретичному занятті та отримали багато корисної інформації по впровадженню УДК в роботу бібліотек.
Зав. ОМВ Перець Н.В. проінформувала колег про районну бібліотечно-краєзнавчу експедицію «Пишимо літопис нашого краю».

/Files/images/LibKh00000014540.JPG/Files/images/LibKh00000014542.JPG/Files/images/P1300222.JPG

У 2018 РОЦІ МИНАЄ 85 РОКІВ З ЧАСУ НАЙБІЛЬШОГО ЗЛОЧИНУ СТАЛІНІЗМУ, СКОЄНОГО ПРОТИ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ – ГОЛОДОМОР.

ПАМ’ЯТЬ – НЕСКІНЧЕННА КНИГА, В ЯКІЙ ЗАПИСАНО ВСЕ: І ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ, І ЖИТТЯ КРАЇНИ. БАГАТО СТОРІНОК ВПИСАНО КРИВАВО-ЧОРНИМ КОЛЬОРОМ. ОДНІЄЮ З ТАКИХ І БУВ ГОЛОДОМОР 1932-1933РР. НЕ БУЛО НІ ВІЙНИ, НІ ПОСУХИ. А БУЛА ТІЛЬКИ ЗЛА ВОЛЯ ОДНИХ ЛЮДЕЙ ПРОТИ ІНШИХ.
30 БЕРЕЗНЯ БУЛО ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР «ГОЛОДОМОР 1932-1933 РОКІВ В УКРАЇНІ».

У програмі семінару – консультація «Організація соціокультурної діяльності бібліотек як складової вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр». Директор ЦБС звернула увагу всіх працівників на роботу в бібліотеках по даній тематиці; зав. ОМВ Перець Н.В. надала методичні рекомендації щодо методів проведення заходів до 85-річчя Голодомору для дітей та масового читача. Завідуюча Лигівською сільською бібліотекою Птиця В.І. провела хвилину правдивої інформації «Тих жахливих років гіркота» (підготовлену зі свідчень очевидців Голодомору в селі Лигівка).
Директор КЗ «Сахновщинський історико-краєзнавчий музей» Прядко Н.М. провела годину пам’яті «Чорні жнива на Сахновщині», а бібліотекар читального залу Шамота Т.С. презентувала виставку художньо-публіцистичної та історико-документальної літератури «Горять свічки в людських долонях».

ЛЮТНЕВА ЗУСТРІЧ БІБЛІОТЕЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ САХНОВЩИНСЬКОЇ ЦБС
ПРОХОДИЛА В ФОРМІ СЕМІНАРУ-ПРАКТИКУМУ ЗА ТЕМОЮ «МЕТОДИКА СИСТЕМАТИЗАЦІЇ ФОНДУ ЗА КЛАСИФІКАЦІЄЮ УДК».

Основне питання – це перехід з ББК на УДК. Директор ЦБС Сініченко Л. В. провела презентацію «Таблиці УДК: практичний аспект впровадження в практику роботи бібліотек». Зав. відділом комплектування Ігнатченко Л. М. надала консультацію «Особливості систематизації документів за УДК».
Під час практичних занять бібліотечні працівники системи самостійно систематизували літературу за новою класифікацією. Відбулося жваве обговорення цих питань. Отже, в бібліотеках системи розпочинається велика робота по систематизації фондів і каталогів.

/Files/images/LibKh00000014192.jpg

02 ЛЮТОГО 2018 РОКУ ПРАЦІВНИКИ САХНОВЩИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ БІБЛІОТЕЧНОЇ СИСТЕМИ ЗІБРАЛИСЯ В ЧИТАЛЬНОМУ ЗАЛІ ЦЕНТРАЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ НА НАРАДУ «МОНІТОРИНГ ОСНОВНИХ ПЛАНОВИХ ПОКАЗНИКІВ РОБОТИ СИСТЕМИ ЗА 2017 РІК ТА РЕЗУЛЬТАТИ ОЦІНКИ БІБЛІОТЕЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЦБС».

Відкрила нараду директор Сініченко Л.В, яка підвела підсумки роботи системи за всіма напрямками роботи. Методист Перець Н.В. зробила порівняльний аналіз основних планових показників з планом та показниками з попереднім 2016 роком. Також зробила аналіз річних планів роботи СБФ на 2018 рік.
Зав. дитячою бібліотекою Троїцька Р.І. проаналізувала діяльність бібліотек району по роботі з дітьми. Зав. відділом комплектування і обробки літератури Ігнатченко Л.М. підвела підсумки роботи з фондом у 2017 році, окреслила основні напрямки на 2018 рік.
За основу аналізу взято підсумки роботи бібліотечних установ за 2017 рік, що зафіксовані в статистичних та текстових звітах структурних підрозділів ЦБС; співбесіди з керівниками філій, результати виїздів у сільські і міські бібліотеки та перевірки їх роботи. До уваги бралися також активність бібліотечних працівників у проведенні різноманітних бібліотечних конкурсів, акцій та семінарських занять, заходах по підвищенню бібліотечної кваліфікації та ін.
Начальник Сахновщинського бюро правової допомоги Клімова Л.В., головний спеціаліст відділу ДРАЦГТУЮ у Харківській області Нестеренко О.П. проінформували про правопросвітницький проект «Я маю право» та про «Зміни до закону про надання БВПД».

11 ВЕРЕСНЯ 2015 РОКУ ЦБ ПРОВЕЛА НАРАДУ «СІЛЬСЬКА БІБЛІОТЕКА – СПРАВЖНІЙ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР СЕЛА» ДЛЯ БІБЛІОТЕЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ СИСТЕМИ.

Директор ЦБС Сініченко Л. В. відкрила нараду та проінформувала присутніх по питанню підготовки бібліотек до осінньо-зимового періоду. Провідними спеціалістами центральної бібліотеки – учасникам наради були надані методичні рекомендації з питань: « Відзначення дня визволення району», «Районний огляд-конкурс», «Літературний парад Перемоги», «Підготовка по відзначенню Всеукраїнського дня бібліотек»; інформаційний матеріал: відео звіт про участь бібліотек нашої системи «Великому Слобожанському Ярмарку» і підсумок благодійній акції «Бібліотека українського бійця».

/Files/images/LibKh00000007603.JPG /Files/images/LibKh00000007604.JPG

30 ЖОВТНЯ 2015 РОКУ ВІДБУВСЯ ЧЕРГОВИЙ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «ПЛАНУВАННЯ І ЗВІТНІСТЬ БІБЛІОТЕК. НАПРЯМКИ РОБОТИ В СВІТІ СУЧАСНИХ ВИМОГ» ДЛЯ БІБЛІОТЕЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЦБС.

В програмі: «Актуальні аспекти планування бібліотек системи на 2016 рік» - методичні пропозиції та поради; практичні поради фахівцям і нотатки до складання річного плану та річного звіту; особливості планування роботи з читачами дітьми.

При підготовці та проведенні семінару-практикуму були використанні матеріали презентації Харківської ОУНБ «Планування публічних бібліотек Харківської області»

/Files/images/LibKh00000008005.JPG /Files/images/LibKh00000008006.JPG

В ЦБ ПРОВЕДЕНО НАРАДУ ДЛЯ СПІВРОБІТНИКІВ «ЗАКЛАДИ ЦБС У 2015 РОЦІ: РЕАЛЬНИЙ СТАН, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ».

Для працівників книгозбірень зроблено оглядово-аналітичний аналіз роботи закладів, дано рекомендації щодо організації надання бібліотечних послуг в умовах об’єднаних територіальних громад, проведено показовий масовий захід – поетичний зорепад «О, Україно! Сонце волі! Від ран твоїх мені болить», присвячений 125-річчю від дня народження Павла Тичини.

/Files/images/LibKh00000008619.JPG/Files/images/LibKh00000008620.JPG/Files/images/LibKh00000008621.JPG/Files/images/LibKh00000008622.JPG/Files/images/LibKh00000008623.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 2513

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.